YARDIM

2011 yılı itibariyle faaliyet gösteren firmamız VOIP Teknoloji olarak 20 yılı aşkın deneyimi ve uzman kadrosuyla gelişen teknoloji ile birlikte kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

GrandStream IP Santral & Telefon Teknik Destek Merkezi

GRANDSTREAM markasına sahip ürün grupları için IP santral, IP telefon, video konferans, ses konferans ve tüm ürünlerle ilgili garantili veya garanti dışı ürünlerinizle ilgili 7/24 servis hizmeti sunuyoruz.

Ürünlerle ilgili teknik katalog, kalite belgeleri, programlar ve sıkça sorulan sorular için Grandstream’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Telesis IP Santral & Telefon Teknik Destek Merkezi

Telesis markasına sahip ürün grupları için IP santral, IP telefon, hibrit ip santral ve tüm ürünlerle ilgili garantili veya garanti dışı ürünlerinizle ilgili 7/24 servis hizmeti sunuyoruz.

Ürünlerle ilgili teknik katalog, kalite belgeleri, programlar ve sıkça sorulan sorular için Telesis’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karel IP Santral & Telefon Teknik Destek Merkezi

Karel markasına sahip ürün grupları için IP santral, IP telefon, hibrit ip santral ve tüm ürünlerle ilgili garantili veya garanti dışı ürünlerinizle ilgili 7/24 servis hizmeti sunuyoruz.

Ürünlerle ilgili teknik katalog, kalite belgeleri, programlar ve sıkça sorulan sorular için Karel’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.